UKRAJINSKá NOVA POšTA OTEVřE V čERVNU DVě POBOčKY V ČESKU. NěMECKO POZDěJI

"Otevíráme. Všechno jde podle plánu. Nejdříve se otevře Česká republika. To se stane začátkem června. V Praze plánujeme otevřít určitě. Prvně bude jedna pobočka, ale za pár týdnů se otevře druhá. Další zemí bude s největší pravděpodobností Německo,“ řekl spolumajitel společnosti Viačeslav Klimov. 

Zástupce podniku upřesnil, že brzy bude spuštěn i příslušný web. Na něm si lidé budou moci najít všechny potřebné informace o projektu v Německu a také o nabídce pracovních míst.

"Nežádejte po nás, abychom otevírali striktně podle plánu. Každá země má své vlastní charakteristiky. Německo je v byrokratických procedurách obzvláště pomalá země. Proto se termíny mohou trochu posunout," řekl.

Spolumajitel firmy upřesnil, že v Německu se bude společnost rozvíjet budováním sítě spíše s franšízovými partnery, odpovídající model byl testován v Polsku. 

"Pokračujeme v hledání modelu. A pokud v Polsku Nova Poshta nejprve otevřela pobočky sama, nyní má i franšízové ​​partnery." Společnost nezveřejňuje podmínky, za kterých se franšízoví partneři podílejí na spolupráci.

Spolumajitel Nova Pošta také upřesnil, že první dvě pobočky v Česku firma otevře sama.

2023-04-28T08:30:10Z dg43tfdfdgfd