JAK SI NEJJEDNODUšEJI PůJčIT PENíZE DO DALší VýPLATY

Život bez půjčky si už mnozí z nás nemohou představit, potvrzují to i data. Zkušenosti s úvěrem má podle České bankovní asociace 74 % Čechů, přičemž ne vždy sáhneme po půjčce, která by byla fér. Zejména v období před výplatou, kdy se rozhodujeme pod finančním tlakem.

Máme pro vás proto 2 tipy na půjčky, které vás nevyčerpají a zvládnete s nimi levou zadní pokrýt nenadálé výdaje nejen před výplatou. 

1. Kontokorent

Zkušenosti s touto službou má podle dat České bankovní asociace 31 % Čechů, přičemž více než polovina z nich ho využívá jako rezervu při nečekaných výdajích. Kontokorent je stálá finanční rezerva s předschváleným limitem. 

TIP

Pokud chcete mít zdravé finance, nastavte si kontokorent do maximální výše poloviny vašeho měsíčního příjmu.

S kontokorentem vlastně můžete z účtu čerpat finanční prostředky do minusových částek.

Výhody Kontokorentu Nemá fixní splátky. Automaticky se splatí s připsáním peněz na účet. Má lepší úrok než nebankovní půjčky. Dokud kontokorent nečerpáte, nic vás nestojí. Peníze můžete využít na cokoliv. 2. Peníze na klik

Známe to všichni, pár dnů před výplatou se nám rozbije pračka, nenastartuje auto a děti potřebují zaplatit kroužek. Tady pomůže půjčka do výplaty neboli Peníze na klik.

U České spořitelny mluvíme o rezervě, kterou máte vždy po ruce a čerpat ji můžete až do výše 50 000 Kč. Jakmile budete peníze potřebovat, převedete si je stejně jednoduše, jako když posíláte úhradu z účtu na účet.

Výhody Peněz na klik Je to rychlá online půjčka. Peníze máte na účtu do 15 minut. Mají lepší úrok než kontokorent a nebankovní půjčky. Tato půjčka vás nevyčerpá. Peníze využijete na cokoliv. Půjčku doplatíte kdykoliv zdarma.  Rozdíl mezi Penězi na klik a Kontokorentem

Oba produkty patří pod tzv. revolvingové úvěry, které se automaticky obnovují bez předchozího sjednání. Z těchto typu půjček zkrátka získáte stálou finanční rezervu, o kterou nemusíte žádat každý měsíc, nýbrž ji jednou banka schválí a vy ji můžete čerpat opakovaně. Výborný pomocník před výplatou.

Z praxe České spořitelny vyplývá, že kontokorent slouží jako první pomoc, když peníze před výplatou dojdou. Může se však stát, že přijde další nečekaný výdaj. A v tu chvíli přicházejí na řadu Peníze na klik.

Půjčíte si doslova na jeden klik a online. Peníze na účtu máte do 15 minut. Jde o jednoduchý způsob, jak se dostat k finančním prostředkům s fér úrokem, aniž byste si půjčovali od rizikových úvěrových společností.

2023-10-12T18:09:08Z dg43tfdfdgfd